405. Cad. No: 107/6 Demetevler Yenimahalle ANKARA

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

nakliyat

Evden eve nakliye hizmetlerinde yıllardır kazandığımız tecrübeler ile, her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatlı ve kaliteli taşıma hizmetleri veriyoruz. Ankara şehirler arası nakliyat firması olarak Türkiye geneli tüm illere profesyonel şehirler arası ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Haftanın her günü tüm bölgelere evden eve nakliyat çalışmalarımız bulunmaktadır.

Şehirler arası nakliyat işlemlerimizde, eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce özen gösterilen dikkatli bir ambalajlama çalışması yapmaktayız. Her eşyanın cinsine göre olması gereken en doğru ambalaj malzemeleri ile paketleme yaparak eşyanızın sorunsuz bir şeklide taşınmasını sağlamaktayız. Şehirler arası taşımacılıkta sağlıklı bir nakliye için uygulanması gereken tüm işlemleri eksiksiz uyguluyoruz ve bu sayede son derece kaliteli bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Asansörlü Ambalajlı Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

cesimoğlu

Ankara şehirler arası nakliyat firmamız, tüm illere verdiği evden eve şehirler arası ev taşıma hizmetlerinde mükemmel bir ambalajlama çalışması yapmaktadır. Her bir eşyanın ambalajlaması bitince kamyonumuza aktarılması işine başlanır. Bina durumu asansör aracımızın yanaşıp kurulmasına müsaitse mutlaka asansörlü taşıma işlemi yapılır. Nakliye araçlarımızın kasa içleri ev ve iş yeri eşyasının en emniyetli biçimde taşınmasına uygun şekilde tasarlanmıştır. Taşınacağınız mesafe ne olursa olsun, aldığımız tedbirler ve uygulamalarımız sayesinde eviniz yeni adresinize güvenli ve sorunsuz bir şeklde taşınmaktadır.

Call Now Button
× WhatsApp